Havayolu Taşımacılığı

Global olarak sınırların kalkmasıyla birlikte insanlar aynı bölgede yaşamasalar da iletişim kurabiliyor. Böylece ticaret de farklı bir boyut kazanıyor. Dünyanın birçok ülkesiyle ticaret yapabilir ve ürün gönderimi yapabilirsiniz. Günümüzde taşıma seçeneklerinin çeşitlenmesiyle birlikte hava yolu taşımacılığıda gelişme göstermiştir. Göndermek istediğiniz ürünleri dünyanın birçok ülkesine kargo uçaklarımızla gönderiyoruz. Özellikle değerli eşyalarınızı ve çabuk bozulacak olan ürünlerin naklini yaptırabilmek için firmamızdan destek alabilirsiniz.

Müşterilerimize sunduğumuz seçenekler ile sevkiyatlarında esneklik kontrol olanağı sunuyoruz.

Konsol Hizmetleri ve bir sonra ki uçuş seçenekleri
Part ve Full Charter seçenekleri
Door-to-Door hizmeti
İthalatta gümrükten çekme ve adres teslim seçenekleri (DDP, DAP, DUP)
Nihai hedefimiz, müşterilerimize ölçülebilir kârlılık geliştirme ve stratejik bir avantaj sağlamaktır. Uluslararası hizmet sağlayan havayolu departmanlarımız Amerika, Uzak Doğu, Ortadoğu ve Avrupa’nin birçok yerinden ithalat, ihracat ve Cross Bookings (Türkiye’ye Uğramaksızın Teslimat) servis olanağı sağlamaktadır.
Başlıca varış/kalkış noktalarımız:

İstanbul Atatürk Havalimanı, İzmir Adnan Menderes Havalimanı, Bağdat Havalimanı, Erbil Havalimanı, Süleymaniye Havalimanı, Basra Havalimanı, Amman Queen Alia Havalimanı, Doha Havalimanı, Milan Malpensa Havalimanı, Roma Havalimanı, Shanghai Havalimanı, New York Havalimanı, Los Angeles Havalimanı ve diğer bir çok limanlarda hava yolu lojistik hizmeti sunmaktayız.

Tümü

X