Karayolu Taşımacılığı

Dünyada ve ülkemizde en yaygın olarak kullanılan kara yolu taşımacılığı yüklerin bir noktadan bir noktaya en çabuk şekilde ulaşmasını sağlayan nakliye biçimidir. Bu taşıma işleminde ürünlerin alındığı nokta ile ulaştığı nokta arasında aktarmasız şekilde nakliye yapılır. Özellikle kısa mesafeli taşımacılık işlemlerinde bu metot yoğun olarak kullanılır. Ülkemizde de son derece gelişmiş olan bu alanda gelişmiş araç filomuz, uzman kadromuz ve güçlü alt yapı desteğimiz ile tüm ürünlerinizi istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Uluslararası nakliye ve parsiyel taşımacılık alanında karayolu maliyetlerini düşürmek adına Karayolu+Demiryolu ve Karayolu+Denizyolu gibi İntermodal ve Multimodal Servislerinden oluşan esnek, güvenilir ve verimli uluslararası taşımacılık hizmetleri sunmaktadır. Dünya çapında hizmet veren şirketimiz Karayolu Taşımacılığı için Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’da faaliyet göstermektedir.

Akyol Trans, Uluslararası taşımacılık sektöründekarayolu için sunduğu diğer farklı bir hizmeti ise 3. Ülke Transit Taşımacılığıdır. Özellikle Avrupa ülkelerinde bulunan yüklerinizin Irak, İran, Azerbaycan, Gürcistan, Ermenistan ve diğer Orta Doğu&Orta Asya ülkelerine ya da bu ülkelerden Avrupa ülkelerine aktarmalı/ aktarmasızekspres nakliye hizmeti ile gönderileriniz en minimum süreler ve uygun maliyetler ile teslim ediliyor.

Parsiyel ve Komple Taşıma Seçenekleri
CMR sigortası
Avrupa’dan Ortadoğu ve Asya Ülkelerine Taşıma Hizmeti
İthalatta gümrükten çekme ve adres teslim seçenekleri
Irak Lojistik ve Ortadoğu Taşımacılık Destinasyonlarında Sunduklarımız,

Lokal dilleri konuşan ekibimizle iş esnekliği, koordinasyonu ve güvenirliği ile pratik ve hızlı çözümler
Dohuk’ta ki lojistik tesislerimizde depolama ve dağıtım hizmetleri
Eskort hizmetleri
Tüm Irak gümrük noktalarında elleçle ve acente hizmeti (DDP, DAP, DUP)
Her şey dahil (all in) nakliye ve gümrükleme hizmetleri
İthalat izni veya Intertek gözetim sertifikaları gerektiren sevkiyatlarınız için çözümler


Ek olarak,

Irak Nakliye ve Irak Parsiyel Taşımacılığı

Azerbaycan Nakliye ve Azerbaycan Parsiyel Taşımacılığı

Gürcistan Nakliye ve Gürcistan Parsiyel Taşımacılığı

Türkmenistan Nakliye ve Türkmenistan Parsiyel Taşımacılığı

İtalya Nakliye ve İtalya Parsiyel Taşımacılığı hizmetlerimiz ile Karayolu Taşımacılığındaki tecrübemizi sizlere sunuyoruz.

Tümü

X